Швидше, вище, сильніше!

Швидше, вище, сильніше!

13.09.2013 в 11:13 Події 879 0 MrVoxa

12 вересня 2013 року в Олександрівській ЗШ №1 за традицією проводився олімпійський урок присвячений історії олімпійського руху. Урок проводив вчитель фізкультури Голинський Г.А. – для учнів 8 –х класів. Запрошені на уроці – ветеран спорту , директор ДЮСШ Іванов М.П. та директор школи Бойко В.Г. Урок проводився з використанням інтерактивних технологій.

Ведучі заходу Дудник Ольга та Шевченко Євген розповіли присутнім про історію олімпійського руху. Святково прикрашена дошка олімпійською символікою, світлинами відомих призерів спортивних олімпіад. На столі вчителя -нагороди спортсменів району: кубки, м’ячі з автографами відомих спортсменів.

Директор школи також підготував сюрприз для учнів, це був відеофільм про святкування школою №1 олімпіади 1980 року – свято спорту в школі 1981 року. З цікавістю та великим інтересом переглядали учні, вчителі та гості документальні кадри спортивного свята.

З вдячністю згадували вчителів ветеранів спорту Березенка І.Ю. , Ткаченка Ф.Г., випускників призерів європейських та всесвітніх змагань. Підводячи підсумки уроку директор школи Бойко В.Г. подякував гостям та учасникам уроку за участь та пропаганду олімпійського руху, закликав бути активними учасниками спортивних секцій та змагань. Завершився урок світлиною на згадку всіх присутніх на фоні тематичної виставки.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar