Школа запрошує

Школа запрошує

13.08.2015 в 23:29 Події 860 0 MSerega

Школа... Яким теплом, яким світлом, якою ніжністю і радістю наповнюється серце кожного, коли він чує це просте коротеньке слово. Це вибух емоцій, смуток, збудження, дитячі наївні мрії і образи. Втім, навіть образи згадуються, як прикрі зворушливі дрібниці.

Вся наша життя пов'язане зі школою. Ми і пам'ятати те, себе починаємо саме з першого шкільного дзвінка, з першого букета для своєї самої першої вчительки, з перших шкільних друзів. Школа ... Там все вперше.

Перший урок, перша п'ятірка, перший теплий погляд, кинутий на тебе однокласником, перший твір, перший догану, перший боязкий поцілунок, перше кохання... Все перше, перше, перше...

Чим старшим ти стаєш, тим ближче і рідніше тобі все, що пов'язано зі школою. Тільки подорослішавши, ставши незалежною людиною, ти, нарешті, розумієш, що все те, що є в тебе, тобі дала саме вона - твоя призабута школа. Це вона навчила тебе писати і читати, вирішувати завдання, які рік від року ставали все важче і важче. Це вона відкрила перед тобою тисячі доріг і допомогла вибрати одну, по якій ти пішов впевнено до своєї мети.

Ти не забуваєш своїх пташенят, скликаючи щороку на зустрічі. Не вичерпається до тебе любов , завжди звучить в коридорах завзятий сміх, а в класах - м'яка зачаровує тиша. . А перший дзвоник знову збирає друзів…

Рідна школа запрошує випускників 1985 року поринути в щасливий світ спогадів з нагоди 30 річчя випуску. Зустріч відбудеться 1 вересня на святковій лінійці.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar