Шкідливий вплив алкоголю та наркотиків

Шкідливий вплив алкоголю та наркотиків

07.11.2012 в 23:59 Події 1206 0 Катюша

7 листопада в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася зустріч учнів школи із представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінальної міліції та ЦРЛ.

Зачепа І.А., Науменко Г.С. в рамках двомісячника протидії наркоманії та правопорушень підготували та провели лекцію з відеороликом для учнів 7-8 класів про пагубну дію наркотиків на організм людини.

У своєму виступі лікар-нарколог ЦРЛ Капкан В.Г. проінформував присутніх про шкідливий вплив алкоголю та наркотиків і навів беззаперечні аргументи на користь здорового способу життя.

Також перед присутніми учнями виступив оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Олександрійського РВУМВС капітан Шулик С.М., який розповів про кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєння злочину чи правопорушення, в тому числі і за вживання та зберігання наркотичних речовин.

Такі зустрічі є необхідними та важливими як один із чинників формування в учнів ціннісного ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих та ведення здорового способу життя.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar