Шановні здобувачі освіти та їх батьки!

Шановні здобувачі освіти та їх батьки!

09.05.2022 в 13:32 Новини сайту 208 0 liudmila

КЗ «Олександрівський ліцей №1» запрошує майбутніх першокласників та десятикласників приєднатися до учнівської спільноти нашого закладу у 2022-2023 н.р.

Набір дітей проводять учителі початкових класів – Тараненко Оксана Миколаївна та Тимко Алла Анатоліївна.

Тимко Алла Анатоліївна в 1986 здобула кваліфікацію вчителя початкових класів. Має 35 років педагогічного стажу та вищу кваліфікаційну категорію. Детальна інформація для ознайомлення за посиланням: https://sites.google.com/view/timkoa

Тараненко О.М. в 2018 р. здобула вищу освіту по спеціальності вчитель початкових класів. Педагогічний стаж – 6 років. Має другу кваліфікаційну категорію. Детальна інформація для ознайомлення за посиланням: https://taranenkoo.blogspot.com

Школа утеплена, має сучасний вигляд: оновлене шкільне подвір’я, стадіон, де проводяться уроки фізичної культури. У нашому закладі є все необхідне для якісного здобуття освіти. А саме: сучасні класи (нові меблі), інтерактивні дошки, навчальний роздатковий матеріал.

У нашому закладі облаштована ресурсна кімната для занять з дітьми з особливими освітніми потребами, що навчаються на інклюзивній формі навчання.

Також у школі оновлене харчування. Ви зможете обирати меню самостійно за трьома критеріями (A,B,C), де категорія С- меню за кулінарним експертом Є.Клопотенком. Харчування безкоштовне і смачне, а в першому класі - дворазове..

Для першокласників після уроків функціонує група продовженого дня.

А для учнів 10-х класів ми пропонуємо навчання за профілями:

- біологічний профіль (поглиблене вивчення біології);

- історичний профіль (поглиблене вивчення історії);

- філологічний профіль (поглиблене вивчення української мови і літератури).

Більше інформації за посиланням http://school1.olexandrivka.info/index/umovi_vstupu_do_shkoli/0-38

Чекаємо на Вас з нетерпінням!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar