Семінар-практикум для педагогів

Семінар-практикум для педагогів

05.11.2015 в 19:11 Новини сайту 900 0 MarynaBaldovska

З метою проведення просвітницької роботи серед членів педагогічного колективу з проблеми дитячого суїциду, закріплення таких понять як види суїциду, фактори ризику та причини, вироблення ефективних напрямків педагогічної діяльності щодо попередження випадків суїциду серед учнівської молоді 4 листопада 2015 року в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар-практикум для педагогів на тему «Вибір ефективних методів педагогічного впливу на учнів з метою профілактики ризикованої поведінки», який провела практичний психолог школи Чернявська Т.П.

Під час проведення семінару психолог ще раз наголосила на видах та причинах дитячих суїцидів, разом з педагогами узагальнили основні фактори ризику, які сприяють суїцидальній поведінці. В заключній частині практикуму вчителями було розроблено різні напрямки діяльності щодо профілактики проявів суїцидальної поведінки в дитячому середовищі.

Проведення подібних семінарів-практикумів дає змогу вчителям ознайомитися з методами, засобами та особливостями попередження випадків суїциду серед учнів, що на сьогоднішній день є одним з найважливіших завдань кожного вчителя.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar