Safer Internet Day Challenge 2021

Safer Internet Day Challenge 2021

09.02.2021 в 16:27 Новини сайту 165 0 liudmila

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». У цей день педагогічна спільнота України проводить заходи щодо підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю, створення кращого Інтернету для всіх.

Здобувачі освіти 8-11 класів Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» взяли участь у події з нагоди Дня безпечного Інтернету «Safer Internet Day Challenge 2021», яка організована програмою Мережних академій Cisco, провідними університетами країни за підтримки ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти».

Учні 7-х класів взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі до 20-ї річниці акції «День без мобільного телефона». Виконуючи завдання, учні дізналися цікаві подробиці з історії мобільних телефонів, а також факти про вплив надмірного захоплення ґаджетами на здоров'я.

Учні 8 класу переглянули соціальні ролики про кібербулінг та грумінг в Інтернеті.

З метою формування в учнів навичок безпечного спілкування та безпечної поведінки в інтернеті проведено квест «Я знаю як спілкуватись в інтернеті» ,залучились учні 6 та 3-Б класів. Учні розбирали ситуативні приклади навичок спілкування та знайомств в мережі Інтернет.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar