Рідний край - гордість України

Рідний край - гордість України

26.10.2015 в 15:45 Новини сайту 729 0 MarynaBaldovska

15 жовтня 2015 року у приміщенні Олександрівського районного краєзнавчого музею відбулася четверта районна науково-практична краєзнавча конференція «Рідний край – гордість України» на тему «Наші земляки учасники АТО». Метою та завданнями конференції було: виявити цікаві дослідження з історії рідного краю, надати можливість учням оприлюднити напрацьований матеріал перед широкою аудиторією, з метою набуття певного досвіду в публічних виступах і відстоювання власної точки зору, вшанувати подвиг земляків учасників АТО.

До участі в конференції учні та вчителі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ретельно готувалися: збирали відомості та фотографії про випускників школи та батьків учнів, учасників АТО, записували їхні спогади, спогади рідних, учителів про них. Частину зібраного матеріалу було передано до районного краєзнавчого музею.

Нашу школу на конференції представляла учениця 11 класу Бондаренко Катерина (керівник ЗДВР Пиптя С. П.), яка презентувала невелике повідомлення про учасників АТО – випускників нашої школи та батьків учнів, які навчаються в школі. Учасники конференції були нагороджені подяками за участь та дослідницьку роботу. Пошукова робота на цьому не завершується, ми продовжуємо збирати матеріали про наших випускників, які обороняють нашу Україну, готуємо до відкриття алею слави на честь земляків-героїв.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar