Репродуктивне здоров'я молоді

Репродуктивне здоров'я молоді

23.02.2017 в 14:32 Новини сайту 889 0 sashkautyuzhova03

23 лютого 2017 року медичною сестрою школи Чубатенко Л.Ф. та соціальним педагогом Лебідь О.А. з учнями 8-10 класів було проведено виховний захід на тему: «Формування навичок захисту та збереження репродуктивного здоров’я учнівської молоді».

Метою даного заходу є популяризація серед підлітків і молоді здорового способу життя й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я у майбутньому; сприяння усвідомленню ними необхідності збереження та зміцнення здоров’я як важливої складової успішного дорослого життя; формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.

Діти переглянули відеоролики, обговорили існуючі проблеми, що виникають у сфері репродуктивного здоров'я сучасної молоді, фактори, що впливають на стан репродуктивного здоров’я , чинники, що сприяють його збереженню, негативні наслідки ранього початку статевого життя .

Учні дізналися, що репродуктивне здоров'я значною мірою залежить від загального стану здоров'я людини, умов життя, статевої культури, якості та доступності медичної допомоги, екології та способу життя. Проблема збереження репродуктивного здоров'я за своєю значущістю, масштабністю, перспективністю, стратегічним характером на сьогодні є однією з найбільш актуальних. Провідна роль у її вивченні належить не тільки медицині, а й іншим галузям, що стосуються ре-продуктивного формування, перш за все психології, соціології, освіті, іншим відомствам та службам, науково-теоретичний здобуток яких стає генератором нових профілактичних, корекційних і терапевтичних технологій.

Заслуговуючи на особливу увагу, репродуктивне здоров'я спонукає до розгляду цієї важливої проблеми з різних аспектів із залученням ряду медичних, психологічних, соціаль¬них, виховних, економічних та організаційних заходів. Тому допомога, спрямована на охо¬рону репродуктивного здоров'я, повинна бути орієнтована не тільки на забезпечення контролю за станом статевого розвитку та функці¬онуванням репродуктивної сфери, але й на популяризацію й пропаганду здорового спо¬собу життя і важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров'я у майбутньому, формування безпечної репродуктивної поведінки та адекватної репродуктивної мотивації, закладання основ відповідального батьківства як головних складових системи планування сім'ї та виховання дітей.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar