Рекламно-просвітницька кампанія «Ми за життя без тютюну, алкоголю, наркотиків»

Рекламно-просвітницька кампанія «Ми за життя без тютюну, алкоголю, наркотиків»

18.10.2017 в 12:00 Новини сайту 613 0 liuda

З метою підвищення інформованості, громадської активності дітей і підлітків у сфері пропаганди здорового способу життя та поширення досвіду альтернативних видів і форм діяльності, розширення знань учнів про негативні наслідки вживання тютюну, алкоголю, наркотиків; формування у дітей небайдужого ставлення до існуючих проблем сьогодення; пошук дієвих форм та методів щодо формування здорового способу життя; виховання соціальної активності учнів, впродовж жовтня 2017 року у школі була проведена традиційна рекламно-просвітницька кампанія «Ми за життя без тютюну, алкоголю, наркотиків».

У рамках кампанії соціальний педагог Лебідь Олена Анатоліївна провела тренінг «Що складає небезпеку для здоров’я» з метою формування навичок адекватної поведінки в умовах, що загрожують початком спроб взяти до рук цигарку, під час якого дітям було запропоновано прослухати інформаційне повідомлення «Паління – загроза здоров’ю», участь у мозковому штурмі «Яка поведінка сприяє здоров’ю?» та розгляд декількох вправ «Закінчи речення», «Що робити», «Зумій сказати «НІ!».

Педагог-організатор Носенко Наталія Кирилівна підготувала та провела заняття з елементами тренінгу «Я і моє здоров’я». Разом з педагогом – організатором учасники заняття виконали вправи «Асоціативний кущ» та «Сонечко», під час виконання яких визначили, які фактори негативно впливають на здоров’я, а що допомагає нам його зберегти та зміцнити Учні дізналися, яку шкоду завдає тютюн на організм підлітків та що треба робити, щоб не потрапити на гачок шкідливих звичок ( вправа «Зумій сказати: «Ні!» ) На завершення заняття учні виконали вправу «Скріпочка» та познайомилися з притчею про Мандарина, під час яких зуміли переконатися, що все у житті залежить від нас самих.

Агітбригада старшокласників «Промінь надії» виступила перед учнями 5-11 класів з метою запобігання шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров’я дітей та формуванню вмінь і навичок учнів щодо власної безпеки, розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки.

В цікавій, гумористичній формі учасники агітбригади показали, яку шкоду завдають шкідливі звички та закликали присутніх обрати здоровий спосіб життя. В ході заходу було надано практичні рекомендації стосовно формування навичок протистояння шкідливому впливу на особистість. Виступ був цікавий, ґрунтовний та змістовний.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar