Районний семінар вчителів укр. мови та літератури

Районний семінар вчителів укр. мови та літератури

04.03.2013 в 10:16 Новини сайту 734 0 MrVoxa

19.02.2013 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний семінар вчителів української мови та літератури. Андрущенко В.І. провела відкритий урок у 9 класі з літератури рідного краю на тему: «Маленьке життя - великий подвиг» (за оповіданням О. Жовни «Маленьке життя»).

На уроці було використано різні методи і прийоми: асоціативний ланцюжок, літературний диктант, робота в групах, діаграми Венна; Г-схема; перегляд уривку кінофільма за твором; створено ілюстрації. Урок критичного мислення побудовано на дослідженні тексту твору шляхом проблемних запитань, композиційних особливостей твору, його сюжету; випереджаючих завдань дослідницького характеру.

Учні активно працювали над створенням порівняльної характеристики головних героїв Пилипка та дівчинки (за діаграмою Венна); висловлювали власні думки з приводу порушеної в тексті проблеми життя; власного вибору, милосердя, гуманності; обирали власну точку зору і обґрунтовували її. Як результат: створили сенкани до слова «життя», розкрили таємницю духовного заповіту Матері Терези, задумались над власними вчинками у житті, де завжди є місце милосердю.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar