Проведено Всеукраїнський урок з медіаграмотності

Проведено Всеукраїнський урок з медіаграмотності

17.02.2022 в 15:05 Новини сайту 203 0 liudmila

17 лютого 2022 року для ліцеїстів 9 класу (вчитель Дахно Л.О.) було проведено Всеукраїнський урок з медіаграмотності. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента Володимира Зеленського.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться на державному рівні вперше. Його організовує Національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки.

Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку. Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Разом з учителями школярі проговорять способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянуть процеси створення новин.

При підготовці до уроку використано навчальні матеріали з медіаграмотності на онлайн-платформі національного проєкту з медіаграмотності “Фільтр” – filter.mkip.gov.ua.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar