Профорієнтація

Профорієнтація

21.02.2014 в 16:22 Новини сайту 526 0 MrVoxa
Мине ще трохи часу, і школа попрощається ще з однією групою чудових учнів  - нашими 11-класниками. У них зараз особливий хвилюючий період, адже це останній рік їхнього шкільного дитинства, попереду – державна підсумкова атестація, зовнішнє незалежне оцінювання і головне – вступна гонка.

Інакше і не скажеш, адже треба встигнути вчасно подати документи у кілька вузів і, бажано, на різні факультети. Потім судорожно слідкувати за тим, як змінюється позиція абітурієнта у списках рейтингу, аж до того часу, доки не прийде запрошення від омріяного вишу.

 

І поки залишається ще трохи часу, ми хочемо скористатися цим, щоб максимально підготувати випускника до вибору майбутньої професії, озброїти необхідними знаннями, щоб не допустити грубих промахів і помилок.
 
У цьому школі регулярно допомагає Олександрійський РЦЗ. Днями відбулася зустріч учнів 11 класу із спеціалістом РЦЗ Бондаренком О.М. Він вкотре наголосив на важливості застосування формули при виборі майбутньої професії «хочу – можу – треба». Окреслив ситуацію на сучасному ринку праці, розповів про актуальні професії, що набувають попиту у країні та регіоні, зокрема, провів практичне заняття.
 
Сподіваємось, що зусилля школи та психологічної служби, спрямовані на профорієнтаційну підготовку, будуть оцінені випускниками і принесуть їм користь при виборі майбутньої професії.
 

 
Підготувала:
Психолог Чернявська Таїса П.
Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar