Профорієнтація

Профорієнтація

12.02.2014 в 10:56 Поради психолога 610 0 MrVoxa

Одне із завдань сучасної школи - максимально підготувати учня до труднощів самостійного життя там, за стінами школи. Профорієнтаційна робота, яка проводиться з підлітками та юнаками в нашому закладі , спрямована не лише на ознайомлення із розмаїтим світом професій, ми прагнемо дати підказки, як не помилитися, вибираючи майбутню професію, вчимо робити правильний зважений вибір, щоб робота, отримана за дипломом, приносила не лише дохід, а і емоційне задоволення.

Приємно бачити позитивні результати своєї праці, коли до школи в гості приходять наші учні, вчорашні випускники, сьогодні - студенти, задоволені своїм вибором, і щиро діляться своїми враженнями, перспективами на майбутнє.

Чимало випускників приходять до школи ще з однією метою - краще познайомити свої друзів із закладами, в яких здобувають освіту. Дирекція школи цьому всіляко сприяє, адже, хто глибше зможе познайомити з вузом, як не той, хто в ньому навчається.

Студенти вміло представляють свої заклади: спілкуються із старшокласниками, здебільшого випускниками, показують електронні презентації, пропонують інформаційні буклети і плакати, залишають особисті контакти.

Одна з таких зустрічей відбулася зовсім недавно. Наша вчорашня випускниця, сьогодні - успішна студентка Київського політехнічного інституту Ярмола Ірина, завітала до школи, щоб поспілкуватися з учнями і надати якомога ширшу інформацію про свій заклад.

Трохи раніше спілкувався з старшокласниками випускник 2010 р. Баглюк Дмитро, курсант Національного університету цивільного захисту України (Харків). Він наголосив на перевагах навчання у вузі а також залишив інформаційні буклети.

Ми щиро радіємо за наших учнів і завжди чекаємо у стінах рідної школи.

Підготувала: психолог Чернявська Т.П.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar