День здоров`я в таборі

День здоров`я в таборі

13.06.2016 в 08:16 Новини сайту 1932 0 MSerega

8 червня 2016 року змістовно був проведений День здоров’я в дитячому пришкільному таборі «Джерельце» Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст.№1. Мета дня - привернути увагу дітей до питань охорони здоров'я, залучити підростаюче покоління до здорового способу життя.

День розпочався лінійкою, потім - обов'язкова ранкова зарядка. У загонах були проведені бесіди "Ми обираємо здоровий спосіб життя", "Корисні та шкідливі мікроби".

Цього дня у таборі пройшла гра «Подорож по країні Здоров’ятко», в якій брали участь всі команди вихованців табору. Кожна команда проходила свій маршрут (територія шкільного подвіря ), де їх чекали зупинки «Шкідливі звички», «Чарівна скринька», «Медична академія», «Здорове харчування», «Рухова», «Вітамінна» та «Режимна». Цікаво і захопливо діти брали участь у конкурсах та вікторинах.

Завершили День здоров'я рухливими іграми та розвагами вихованців на свіжому повітрі. Свято було насиченим, цікавим та змістовним, а дітлахи з гарним настрієм та масою позитивних емоцій повернулися додому.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar