Пожежний тиждень

Пожежний тиждень

28.11.2016 в 21:31 Новини сайту 863 0 sashkautyuzhova03

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Тиждень знань Пожежної безпеки «Легко вогник запалити, та не легко загасити!» проводиться для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека».

Тому на педагогічний колектив Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Педагогічний колектив приділяє особливу увагу навчанню дітей правилам пожежної безпеки. Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання, – це учні початкових класів. Оптимально діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу можна навчити, застосовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо. Головними завданнями для педагогічного колективу закладу з питань пожежної безпеки є: - навчання дітей Правилам пожежної безпеки та дотримання учнями цих Правил у повсякденному житті; - виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки; - формування в учнів навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі; - надання першої медичної, само- та взаємодопомоги у випадку травмування; - моделювання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Згідно з річним планом школи на 2016/2017 навчальний рік, наказу директора Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» від 27 жовтня 2016 року №_142__ «Про проведення у школі Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Легко вогник запалити, та не легко загасити», та з метою поліпшення роботи із запобігання травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки під час пожежі, удосконалення і узагальнення знань з Правил пожежної безпеки в школі з 07 листопада по 11 листопада 2016 року був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

3а підсумками Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Легко вогник запалити, та не легко загасити» у школі були проведені такі виховні заходи:

1. 07.11.16 року Відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Легко вогник запалити, та не легко загасити» - загальношкільна лінійка

2. Класні керівники 1-11 класів провели тематичні бесіди, тренінги, години спілкування, інформаційні хвилинки, вікторини: - Година спілкування з елементами гри «Вогонь добрий, вогонь злий», 1 клас, класний керівник Семеніченко Л.О.; - Година спілкування «Вогонь і друг, і ворог», 2 клас, класний керівник Ковтун Т.В.; - Година спілкування зі складанням казки «Сірник маленький, а біда велика», 3 клас, класний керівник Тимко А.А.; - Година спілкування «Небезпека від вогню в побуті», 4 клас, класний керівник Козир К.П.; - Година спілкування «Правила поведінки під час пожежі в школі», 6 клас, класний керівник Андрущенко В. І. - Вікторина «Чи знаєш ти правила пожежної безпеки?» 5 клас, класний керівник Железковська О.Ю.; - Інформаційна хвилинка «Безпечне поводження під час пожежі в громадських місцях», 9 клас, класний керівник Калініченко В.О.; - Інформаційний вісник «Служба 101 повідомляє», 10 клас, класний керівник Береза М.В.; - Тренінг «Безпечне поводження під час пожежі», 9 клас, класний керівник Калініченко В.О.; - Учні 8 класу разом з педагогом-організатором школи Носенко Н.К. стали учасниками інтелектуальної гри Брейн-ринг на протипожежну тематику, а учні 6 класу взяли активну участь тренінговому занятті « Як поводитись під час пожежі?»

3. Учнями були виготовлені буклети та створені презентації: - Презентація «Правила пожежної безпеки», Голуб Денис, 6 клас, класний керівник Андрущенко В.І.; - Презентація «Пожежа – біда для всіх», 11 клас, класний керівник Рябко Н.М.; - Буклет «Правила пожежної безпеки для учнів у побуті», 11 клас, класний керівник Рябко Н.М.;

4. Творчі роботи: - Аплікація із тканини «Допомога пожежних», Майданник Дмитро, 3 клас, класний керівник Тимко А.А.; - Аплікація «Пожежа в лісі», 7-А клас, класний керівник Микитчук О.О.; - Об’ємна аплікація «Ні пожежі!», 7-Б клас, класний керівник Майданник О.П.; - Об’ємна творча робота-аплікація «Служба 101 на посту», 8 клас, класний керівник Баглюк С.М.;

5. Учні 5 класу, класний керівник Железковська О.Ю., відвідали пожежну частину управління МНС у Кіровоградській області смт. Олександрівки, де працівники МНС провели дітям цікаву екскурсію з практичними завданнями.

6. Учні 7-А класу та 9 класу провели зустріч із інспектором ДПРЧ-29, лейтенантом служби цивільного захисту Носовим Андрієм Сергійовичем.

Заходи, які педагогічний колектив провів з 07.11.2016 р. по 11.11.16 р. були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Всі заходи під час проведення Тижня знань БЖ на тему: «Легко вогник запалити, та не легко загасити» пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar