Подорож в країну права

Подорож в країну права

16.12.2013 в 13:51 Події 927 0 MrVoxa

Нещодавно згідно річного плану роботи в Олександрівській загальноосвітній школі I-III ступенів №1 було проведено тиждень права, в рамках якого відбулися щоденні виховні заходи на правову тематику.

Зараз як ніколи гостро стоїть питання формування високої правової культури наших дітей. Так і в нашій школі організовано було для учнів 9-го класу круглий стіл на тему "Закон і відповідальність"

Для спілкування з дітьми були запрошені, оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей ОРВУМВС в Кіровоградській області, капітан міліції Гуровський Юрій Володимирович та старший прокурор в Олександрівському районі Буданцева Вікторія Петрівна. В ході заходу було зосереджено увагу на різних видах правопорушень, за які наступає кримінальна відповідальність.

Також 11 грудня учні 10 класу завітали до районного суду. Діти отримали можливість побувати на відкритому судовому засіданні, поспілкуватися з представниками суду. Перед дітьми виступив голова суду Безуматов Михайло Вікторович. У всіх учасників заходу від цієї зустрічі залишилося багато вражень та позитивних емоцій. Екскурсія для школярів виявилася пізнавальною та цікавою.

Отож і ми вчителі нашого закладу будемо старатися і надалі сприяти підвищенню правової культури ,як важливої основи соціального життя, та різноманітних способів формування правового статусу особи.

Вчитель правознавства: Волошина Л.В. та соціальний педагог Лебідь А.А.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar