Підготовка до ЗНО

Підготовка до ЗНО

16.01.2017 в 12:57 Новини сайту 636 0 sashkautyuzhova03

Мова йде про школу, саме там закладаються основи різних наук: математики, історії, літератури, мов і цілої низки інших предметів. У випускників зазвичай цілі схожі – вступити до вибраного ВУЗу, а далі знайти хорошу роботу. Як би там не казали, але знання потрібні в першому, в другому та й в багатьох інших випадках.

На жаль, рівень нашої освіти сьогодні досить неоднорідний.Тому учні частенько недоотримують того необхідного багажу знань, який потрібен для здачі випускних іспитів та вступу до ВУЗу. І навіть якщо предмет викладається нормально, додаткова підготовка ніколи не завадить, адже, як відомо, знань забагато не буває.

Особливо це актуально сьогодні, коли перед кожним школярем майорить ЗНО тестування. Починаючи з середньої школи вчителі невтомно і постійно нагадують усім учням про важливість цього екзамену, оскільки його результати – це також результати вступних іспитів у ВУЗи України.

Враховуючи введення щорічних змін до тестування, програма підготовки повинна базуватись виключно на свіжих та достовірних матеріалах. З появою новинок потрібно по-новому готуватись. В нашій школі активно проводяться тренувальні тести з української мови, математики, біології, хімії, історії, іноземної мови, географії, які проходять у сучасно обладнаних комп’ютерних класах. Такі тренувальні тести дають можливість учням перевірити та удосконалити рівень своїх знань.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar