Освіту підтримують

Освіту підтримують

14.03.2017 в 20:30 Новини сайту 683 0 MSerega

У 2017 році за ініціативи голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка реалізується проект «Здоров’я наших дітей».

В рамках заходів по реалізації даного проекту голова районної державної адміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко, перший заступник Анатолій Каражбей, начальник відділу освіти Сергій Тимко 13.03.2017 року відвідали КЗ «Олександрівське НВО №1» та вручили учням по сім волейбольних та сім баскетбольних м’ячів.

Також керівники району відкрили єдиний в районі інтерактивний тир, де першими відвідувачами стали старшокласники КЗ «Олександрівське НВО №1» та спільно з учнями перевірили свої вміння влучної стрільби.

Інтерактивний тир включає в себе мультимедійний проектор, веб-камеру, два макети автоматів АК-47, пістолетів Colt з навісними лазерними прицілами та програмним забезпеченням, що дозволить використовувати дане обладнання на уроках захисту Вітчизни не тільки учням КЗ «Олександрівського НВО №1», а й старшокласникам з інших навчальних закладів району, сприяти кращій підготовці учнів до служіння в лавах збройних сил України.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar