Осінній ярмарок

Осінній ярмарок

28.09.2016 в 18:32 Новини сайту 851 0 sashkautyuzhova03

: Осінь - пора незвідана багатогранна: сонячна і дощова, багата та щедра. Це одна з найчарівніших пор року, сповнена ніжного смутку та багата на щедрий врожай. На городах уже зібрано гарбузи, викопано картоплю , зрубано капусту на грядках. Тому такої врожайної осінньої пори традиційно в Україні проводять ярмарки, на яких хтось продає а хтось купує хтось обмінює товар, а хтось хвалиться вирощеним.

Сонячного дня на подвір’ї Олесандрівської ЗШ I-IIIст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» теж вирував ярмарок. Готувалися до ярмарку усі: хто пік, хто варив, хто ніс яблука, груші, виноград а хто гарбузи чи кавуни.

Безліч різних смаколиків можна було придбати та посмакувати : і пиріжки, і тістечка, і бутерброди, і піцу, і вареники, і печення, і торти, і млинці.

Усього й не перерахуєш! А ще на ярмарку можна було відпочити і повеселитися, зустрітися з родичами , знайомими, друзіми поділитися думками та секретами.

Бо осінній ярмарок- це справжнє свято. Поринути в епоху українського ярмарку, що відбувається кожної осені в українських містечках і великих селах, допомогли юні артисти: Утюжова Саша, Сімуков Женя, Ярова Аня, Шпильовий Віта, Стромець Владислав, Шандра Антон, Чорноморець Рома, Литвиненко Даша, Юрченко Артем, Сандул Андрій.

На шкільний ярмарок у їх виконанні завітали Золота Осінь, Урожай, куми, які допомогли створити атмосферу давнього українського ярмарку.

І зазвичай, після ярмарку підводать підсумки. Всі класи добре поярмаркували, весь товар продали та грошей вторгували. Та найбільшим успішним ярмаркуванням, можуть похвалитися учні та батьки, 2 класу. Хоч цього року вони і вперше взяли участь у такому заході та їх дебют видався дуже вдалим.Хочемо подякувати усім учасникам- і дітям, і батькам, артистам за активну участь у шкільному святі.

Також у нас є відео з ярмарку, яке можна переглянути за цим посиланням https://www.youtube.com/watch?v=cx13HJumzyk

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar