Осінній ярмарок

Осінній ярмарок

28.09.2015 в 11:46 Новини сайту 1651 0 MarynaBaldovska

Теплого сонячного дня 25 вересня в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 вирував веселий і гомінкий осінній ярмарок. Підготовка до нього велася цілий тиждень. Кожний клас продумував, який асортимент товару запропонує до продажу, як оформить своє торгове місце, як буде закликати покупців і заохочувати найактивніших з них.

Ярмарок розташувався на подвір'ї школи. Участь в ньому взяли учні 2-11 класів. Наймолодшим з них торгувати допомагали батьки. Вони не тільки закликали покупців до своїх ласощів, але й купували їх на інших "торгових точках".

Цього дня шкільне подвір'я нагадувало мурашник. Погода сприяла цьому якнайкраще: яскраве сонечко, тепле ласкаве повітря - здавалося, що до нас знову повернулося літо. Розпочався ярмарок цікавим дійством, де юні артисти із хлібом–сіллю зустрічали гостей, продавці рекламували свій товар. А ще на ярмарок завітали герої казки «Коза-дереза» на новий лад.

Перед присутніми розгорнувся справжній смачний світ: акуратно, зі смаком сервіровані столи, вбрані у вишиванки продавці і безліч ласощів. Чого там тільки не було: різноманітні тістечка та печива, пряники та коржики, тортики та кексики, напої та вареники, виноград та яблука... Зійшлося багато покупців, серед яких були і учні, і батьки, і вчителі, і адміністрація школи. Кожний прилавок оточувало багато покупців, які бажали придбати смакоту.

Особливо приємно, що наша спільна праця підпорядкована благородній меті. Виручені від ярмарку у школі кошти використають на благодійні цілі. Члени шкільного парламенту вирішили, що всі кошти будуть направлені на потреби воїнів АТО.

Цим духмяним хлібом з сіллю
Із нового урожаю
Вас дозвольте привітати,
Побажати щастя й миру
І слова подяки щирі
Від душі усім сказати.
Здоров’я і щастя всій нашій родині,
А цвіту й плоду нашій Україні.
Щоб був достаток на столі
У кожнім місті і селі.

Голова шкільного парламенту
Крамар Анастасія

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar