Осінній ярмарок

Осінній ярмарок

01.10.2014 в 14:47 Новини сайту 949 0 l_sobchenko

Теплого, погожого, сонячного дня 26 вересня 2014 року на подвір'ї Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 було гамірно та весело. А зібралася наша велика і дружна шкільна родина на осінній ярмарок "Дарунки осені", який був присвячений нашій рідній єдиній Україні. І не було жодного, хто стояв би осторонь цієї справи.

Всі учні школи, їх батьки, вчителі ретельно готувалися до цієї події: пекли, варили, виготовляли композиції із фруктів, овочів.

Торгові лавки ломилися від різноманітного краму: туту продавали і торти, і пиріжки, і тістечка, і печиво, і вареники, і млинці. Усього й не перерахуєш. А закликали ярмаркувати юні артисти, які показали цілу виставу. Завітала на наш ярмарок щедра Осінь зі своїми синами, відкрилася нова лавка "Хитромудрія", де циганки-гадалки провіщали долю.

Зі словами привітання до всіх звернувся директор школи Василь григорович Бойко, який побажав усім вдалого ярмарку.

І дійсно, ярмарок видався на славу. продавці вторгували, а покупці придбали все те, чого їх душа бажала. А найголовніше те, що колективна творча справа об'єднала шкільну родину, згуртувала разом усіх, хто небайдужий, хто шанує і поважає традиції свого народу, любить свою неньку-Україну.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar