Низький уклін Вам, любі вчителі!

Низький уклін Вам, любі вчителі!

14.10.2016 в 19:28 Новини сайту 1203 0 sashkautyuzhova03

Щорічно, у першу неділю жовтня, Україна відзначає професійне свято всіх освітян – День учителя. Робота учителя не має аналогів. Вчитель – першовідкривач і дослідник, бо досліджує таємниці і загадкові світи дитячих душ. Учитель засіває світ зернами добра і справедливості.

Та тільки грунти для посіву не завжди бувають родючими. І це болить учителеві найбільше. Вчитель – вічний актор, у якого щодня аншлаги в маленьких театрах, що звуться класами. Гнів і печаль він лишає за порогом, бо знає, що дитячі очі гаснуть від похмурого чи стурбованого погляду вчителя. А який він оповідач! Не маючи ще багатьох сучасних технічних засобів, щоб показати учням предмет, вчитель ювелірно огранює слово, яке запалює іскорки цікавості в серцях дітей.

Можна було б іще довго перелічувати прикмети учительської праці, та зрозуміло одне: немає у світі професій, що здобуваються без учителя.

Багато почесних звань і відзнак у освітян: «Народний учитель», «Заслужений учитель», «Відмінник освіти». І , все-таки, мабуть, найвище звання – «Улюблений учитель». Тому напередодні професійного свята освітян своїх улюблених наставників прийшли привітати учні Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1».

До актової зали школи завітали також запрошені вчителі-пенсіонери, яких тепло зустріли члени шкільного парламенту дітей. Напередодні учні виготовили невеличкі букетики із осінніх квітів та вручили всім присутнім педагогам. Цього дня теплі слова вітань звучали і в піснях, і віршах, які дарували своїм наставникам учасники святкового концерту. А ще школярі виготовили чудові вітальні листівки, в яких писали щирі побажання своїм улюбленим вчителям.

Зі словами вітань з нагоди професійного свята до колег звернулися заступник директора з навчальної роботи Наталія Миколаївна Коник та заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Олександрівна Лень.

Існує притча. Коли народжується дитина, Господь благословляє її у світ своєю рукою. Покладе на голову – мудрою буде, на серце – милосердною, на руки – майстром слова та діла. А цій людині Господь одночасно поклав руку на голову, серце і руки. Ім’я цієї людини – учитель.

З Днем учителя вітаємо вас нині, Бажаємо безхмарних, ясних днів, Бо служите ви рідній Україні Без відпочинку і спокійних снів.

Земний уклін вам, невтомі трудівники і терпеливі вихователі. Знайте, що всі ваші учні, де б вони не були, люблять вас і несуть в своїх серцях золоті зерна, які ви засівали своїми руками день у день, з року в рік.

Добра вам, щастя, слухняних учнів і сонячних днів. Віри, Надії, Любові!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar