Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Ніхто не забутий, ніщо не забуто

14.03.2014 в 15:03 Події 509 0 MrVoxa

Все далі в історію відходять битви Великої Вітчизняної війни, в яких наш народ проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини. Цього року виповнюється 70 років з моменту визволення України від німецько-фашистських загарбників.

В рамках відзначення 70 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 біля алеї земляків - Героїв Радянського Союзу було проведено урок мужності «Ніхто не забутий, ніщо не забуто…».

На урок завітали ветеран Великої Вітчизняної війни Іван Карпович Сухина, голова Районної Ради ветеранів Василь Назарович Король, керівник апарату Олександрівської райдержадміністрації Микола Якович Старченко.

Притихши, учні 5 – 9 класів слухали слова Івана Карповича Сухини, згадали ті страшні події, ті незвичайні подвиги, щоб потім пам’ятати про них усе життя. До глибини душі стривожили усіх присутніх слова пісень «Журавлі» та «Спасибі Вам, фронтовики!» у виконанні вчителя музики Сергія Миколайовича Шольки та учениці 8-а класу Лимар Наталії, не залишили байдужими поетичні рядки про війну, виконані учнями 5-8 класів та вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Завершився урок мужності словами побажання мирного неба підростаючому поколінню від гостей та покладанням квітів учнями школи до пам’ятника загиблим воїнам.

У цей день ми в скорботі схиляємо голови, шануючи світлу пам’ять героїв, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни та щиро вдячні всім тим, хто подарував нам 70 років мирного життя.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar