Небесна Сотня на сторожі Гідності

Небесна Сотня на сторожі Гідності

24.02.2016 в 09:42 Події 1021 0 MarynaBaldovska

Небесна сотня білих журавлів,
Душа яких летить під небесами,
Ніхто із вас вмирати не хотів,
Хай вічна пам’ять лишиться за вами …
Б. Пісний

На честь вшанування Героїв Небесної Сотні 23 лютого 2016 року в нашій школі відбувся урок – реквієм для учнів 7-11 класів на тему «Небесна Сотня. На сторожі Гідності». Присутніми на заході були: Марфула Микола Миколайович – учасник революції Гідності, Сєргєєв Олексій Юрійович – військовий комісар Олександрівського РВК, Гирич Валентина Іванівна – радник голови РДА з питань надання допомоги учасникам АТО, Іщенко Олександр Миколайович - волонтер.

Виступивши, гості передали свої враження і почуття від побаченого щодо подій як на Майдані під час революції Гідності так і стосовно подій на сході України в зоні АТО. До присутніх звернувся директор школи Бойко Василь Григорович, який згадав сторінки нашої історії та наголосив, що Герої Небесної Сотні мають стати прикладом для кожного свідомого українця, що маємо робити все від нас залежне, щоб ті смерті не були марними.

Учасники заходу ознайомились з перебігом Революції Гідності, у піснях та віршах згадали події на Майдані Незалежності 2014 року, переглянули відеоролики, згадали нашого земляка Віктора Чміленка. Під час звучання Гімну Майдану «Пливе кача» запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за світле майбутнє України.

Захід розпочався та завершився виконанням Гімну України всіма учасниками заходу. Старшокласники закликали не забувати героїв, а також пам`ятати, за що боролися та полягли ці люди. Під час проведення панувала ідеальна тиша (чи не вперше на подібних заходах!). Багато хто з дітей та вчителів не стримували емоцій… плакали… Ніколи не зітруться у пам’яті події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.

Під час проведення уроку-пам’ятігероїв Небесної Сотніучні та вчителі віддали шану найкращим, тим, хто ціною власного життя дав Україні шанс на майбутнє і хвилиною мовчання возвеличили їх подвиг у віках. Ми часто нарікаємо на молодь, що вона, мовляв, байдужа, не досить патріотична. Але після побаченого з’являється надія, що не все так погано. Що люди загинули недаремно… Адже якщо є такі діти, то Україна обов’язково стане сильною європейською державою.

Адміністрація школи та учнівське самоврядування виражає велику вдячність нашим гостям за теплу зустріч та сподівається на подальшу співпрацю.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar