Не стояти осторонь

Не стояти осторонь

04.02.2015 в 14:35 Новини сайту 484 0 Дахно_Л_О

22 січня Україна святкувала День Соборності України. саме з цього дня розпочалося відродження відродження української державності. Ми заявили про себе як про один, незламний духом народ. На сьогоднішній день нас хочуть запевнити в протилежному, повернути на шлях розбрату, розірвати на частини нашу неньку Україну. так склалася наша доля, що ми вкотре відстоюємо себе як націю.

На сході нашої держави триває неоголошена війна. Наші мужні воїни захищають східні кордони України від агресора. Та ми можемо відстояти свою Батьківщину, об'єднавшись, спільними зусиллями.
Сьогодні всі свідомі українці-патріоти: і дорослі, і діти всі свої зусилля спрямовують на допомогу і підтримку армії, намагаються покращити ситуацію на сході.

Учні-волонтери та вчителі Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 намагаються підтримати тих, хто захищає нашу свободу і незалежність, а саме воїнів, які несуть службу в гарячих точках на сході. 30 січня ми передали волонтерам теплі речі, обереги, малюнки, листи, стрічки для воїнів-захисників, передали щирі слова подяки за те, що ми можемо спати спокійно і прокидатися в мирній країні та побажали повернення додому живими та здоровими. Ми віримо, що завдяки нашим спільним зусиллям в Україну повернеться мир і ми будемо щасливо жити в розвиненій європейській Україні.

І нехай допоможе нам Бог!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar