Наші уроки фізики

Наші уроки фізики

06.02.2015 в 10:02 Новини сайту 459 0 boyko_v_g

У нас одинадцятикласників, відповідальна пора. Від того, як здобуваємо ми знання сьогодні, залежить наше майбутнє, результати ЗНО.

А допомагають нам здобувати знання наші наставники - вчителі.

Із захопленням ми йдемо на уроки фізики до Василя Григоровича Бойка. Він завжди підготує до уроку цікавий дослід, спонукає до експерименту, формує вміння наукового підходу до вивчення навколишнього світу. Для того, щоб здобути фізичні знання потрібне розуміння того чи іншого явища. Василь Григорович завжди пояснить, підтвердить наочністю та доведе думку точними розрахунками. На основі сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій Бойко В.Г. формує розуміння явищ квантової та ядерної фізики, допомагає зрозуміти тонкощі фотоефекту та заглянути всередину атомного ядра. Тому майже всі учні нашого класу планують своє майбутнє пов’язати із фізикою. Адже є багато цікавих професій пов’язаних з електротехнікою , радіотехнікою, машинобудуванням.

Цікаві експериментальні завдання ми виконували під час уроків: запускали модель ракети, розкривали секрети теплових явищ, вивчали технології передачі інформації за допомогою супутникового зв’язку. Василь Григорович завжди був другом та порадником на шляху до розуміння істини.З ним ми побували в льотній академії,телекомі,компресорній станції,плануємо екскурсію до рему.

А ще вчитель багато уваги приділяє підготовці до ЗНО. Василь Григорович готує найрізноманітніші завдання у тестовій формі, завдання на встановлення відповідності ,навчає нас розуміти процеси, що відбуваються в різноманітних технічних пристроях.

Ми щиро вдячні вчителю, який на протязі майже 40 років сіє розумне, добре, вічне у душах своїх вихованців

З повагою учень 11 класу Олег Береза.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar