Наш Олімп

Наш Олімп

18.01.2017 в 16:50 Новини сайту 134 0 voropaya

«Наш ОЛІМП» Щиро вітаємо призерів учнівських олімпіад ! Ви показали найкращий результат, дякуємо вам за вашу наполегливу працю і терпіння. Ми пишаємось вами! Бажаємо творчих успіхів, натхнення і подальших перемог!!!

Список учнів, які нагороджуються грамотами за зайняті відповідно І, ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році

Українська мова та література

1 Червоненко Аліна Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО №1»» 8 ІІ Мовчан А.В

2 Дорошенко Анастасія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1 8 ІІІ Андрущенко В.І.

3 Єленецька Інна Олександрівський НВК №3 9 І Брайко Л.Д.

4 Лозова Віолета Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. № 1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 10 ІІ Калініченко В.О.

5 Чернявська Юлія Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 І Мовчан А.В.

6 Приймак Святослав Олександрівська ЗШ №1 І-ІІІ ст. КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІ Калініченко В.О.

Правознавства

7 Утюжов Ігор Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівськ е НВО№1» 9 ІІ Прасол Л.О.

8 Шинкарено Володимир Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО№1» 10 ІІ Прасол Л.О.

Російська мова та література

9 Єленецька Інна Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» 9 І Глушина Н.Л.

11 Мельник Анна Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 9 ІІІ Рябко Н.М

12 Лозова Віолета Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 10 ІІ Рябко Н.М

13 Кравченко Елона Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІІ Рябко Н.М

Історія

14 Червоненко Аліна Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» 8 І Литвин Л.І.

15 Винник Віталій Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» 8 ІІІ Литвин Л.І.

16 Петренко Дмитро Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 9 ІІ Прасол Л.О.

17 Приймак Святослав Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІ Бабич Лариса

18 Самородченко Олександр Староосотська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІІ Кравченко С.М.

Біологія

19 Ботвенко Яна Староосотська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» 9 І Самородченко Ю.В.

20 Самородченко Олександр Староосотська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 І Самородченко Ю.В.

21 Кравченко Елона Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІ Пиптя С.П.

22 Чернявська Юлія Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІІ Воєводіна Н.П.

Математика

23 Щербина Ростислав Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 7 ІІ Баглюк С.М.

24 Єленецька Інна Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» 9 ІІІ Чорна А.А.

25 Сандул А.В. Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 9 ІІІ Береза М.В.

26 Лозова Віолета Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 10 ІІІ Баглюк С.М.

Інформаційні технології та Німецька мова

27 Червоненко Аліна Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 8 ІІІ Личак В.І.

Англійська мова

28 Червоненко Аліна Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 8 І Личак В.І.

29 Халаїм Діана Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 8 ІІ Личак В.І.

30 Корсун Діана Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 9 ІІІ Личак В.І.

31 Лозова Віолета Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 10 ІІ Железковська О.Ю.

32 Торбенко Олександр Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІ Железковська О.Ю.

Екологія

33 Грицевський С. Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 10 ІІІ Майданник О.П.

34 Воропай Карина Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІ Майданник О.П.

35 Чернявська Юлія Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 11 ІІ Воєводіна Н.П.

Фізика

36 Мельник Дар’я Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 7 ІІ Береза Н.А

37 Кудіна Анастасія Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 7 ІІІ Береза Н.А

38 Під’япольський Андрій Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 8 ІІІ Коник Н.М.

39 Петренко Дмитро Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 9 І Береза М.В.

40 Лозова Віолета Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 10 І Береза М.В.

41 Катеринюк Марія Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 10 ІІ Береза Н.А

42 Бульбак Вадим Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 11 І Береза Н.А

43 Торбенко Олексій Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІ Коник Н.М.

Хімія

44 Під’япольський Андрій Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 8 ІІ Майданник О.П.

45 Єленецька Інна Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» 9 І Діброва А.Д.

46 Супрун Андрій Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 9 ІІІ Майданник О.П.

47 Лозова Віолета Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 10 ІІ Майданник О.П.

48 Кравченко Елона Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІ Майданник О.П.

49 Чернявська Юлія Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 11 ІІІ Лушпай С.П.

Географія

50 Халаїм Діана Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 8 ІІІ Воєводіна Н.П.

51 Мельник К. Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 9 ІІІ Воєводіна Н.П.

52 Пономаренко Д. Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 11 ІІ Воєводіна Н.П.

Трудове навчання

53 Черкас Діана Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 9 І Товкун І.В.

54 МірошніченкоЛ. Новоосотська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 9 ІІ Гирич О.О.

55 Левенець Карина Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 11 І Товкун І.В.

56 Воропай Карина Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІІ Матюшина В.А

Економіка

57 Євдоченко В. Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 9 ІІІ Воєводіна Н.П.

58 Катеринюк Марія Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 10 ІІІ Воєводіна Н.П.

59 Бульбак Вадим Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 11 ІІІ Воєводіна Н.П

Астрономія

60 Вдовиченко Маргарита Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 10 І Береза Н.А.

61 Юрченко Артем Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 10 ІІ Береза М.В.

62 Ситник Олексій Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 10 ІІІ Береза Н.А.

63 Бульбак Вадим Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО№1» 11 І Береза Н.А

64 Торбенко Олексій Олександрівська ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» 11 ІІ Береза М.В.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar