Над Крутами - круки...

Над Крутами - круки...

29.01.2016 в 14:21 Події 851 0 MarynaBaldovska

29 січня 2016 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 пройшов урок-реквієм “Над Крутами – круки…”. Під час уроку йшлося про мужність та героїзм студентів під Крутами – учні та вчителі навчального закладу розповідали про історичні події, що відбувались у 1918 році біля станції Крути.

Oбговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття та події останніх років, перглянули відеоролики про героїв Крут та про їх подвиг. У ході виступів було звернуто увагу на базові цінності українського суспільства, осмислення непростого досвіду державотворення, вшанування героїзму подій під Крутами.

Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar