Мова – коштовний скарб народу

Мова – коштовний скарб народу

11.11.2020 в 12:30 Новини сайту 92 0 liudmila

Уже традиційно, у перші тижні листопада в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж з 2 по 9 листопада 2020 р. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Метою всіх проведених заходів було:

- донести до учасників освітнього процесу красу і багатство української мови;

- формувати відчуття краси рідної мови;

- розвивати мовленнєві здібності учнів;

- збагачувати словниковий запас;

- виховувати любов до нашої Батьківщини та рідної мови, розуміння її краси і необхідності для нашого повноцінного життя.

Вчителі-словесники проявили творчу ініціативу, ознайомили з основними заходами, закликали брати активну участь як учнів, так і вчителі.

Цьогоріч 9 листопада здобувачі освіти та вчителі нашого освітнього закладу взяли участь у ювілейному ХХ Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Здобувачі освіти 6-7 класів стали учасниками конкурсної ігрової програми «Мова – коштовний скарб народу» та «Подорож країною Мови». Під час проведення різноманітних цікавих конкурсів школярі змогли перевірити, як вони знають свою рідну мову. Здобувачі освіти 9-10 класів показали свої знання української мови рід час проведення конкурсної програми «Хто розумніший?» А молодші школярі взяли участь у вікторині «Знавці української мови»

Конкурси, мовні ігри і турніри спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими та винахідливими.

Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, а особливо для її мови проведені заходи є важливими і особливо актуальними.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar