Міжнародний день толерантності

Міжнародний день толерантності

16.11.2020 в 15:45 Новини сайту 87 0 liudmila

Міжнародний день толерантності відзначається 16 листопада у всьому світі. Рішенням ЮНЕСКО було ухвалено Декларацію принципів терпимості у 1995 році ,в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхніх можливостей, вікових категорій, кольору шкіри, статі.

Здобувачі освіти Олександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 також долучилися до відзначення Дня терпимості. Соціально-психологічною службою було проведено ряд заходів(тренінгові заняття, круглий стіл, соціологічне опитування «Толерантність – це…» ) серед учнів та вчителів закладу спрямовані на толерантне відношення, повагу та взаєморозуміння один з одним.

Члени дитячої організації «Планета мрій» під керівництвом педагога-організатора Носенко Н.К. взяли участь в акції «Ми всі різні, ми всі рівні», під час якої дізналися, що таке толерантність, які риси притаманні толерантній людині та створили квітку толерантності. Учасники акції звернули увагу на необхідність підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування, берегти природу, допомагати іншим людям, вивчати та поважати традиції різних народів. Здобувачі освіти 6 класу під час проведення тренінгового заняття виконали цікаві вправи, дізналися, що таке толерантність і що воно означає у різних народів, проаналізували притчі про толерантність. А насамкінець створили Дерево толерантності, на листочках якого написали, що для них означає толерантність та що вони будуть робити, щоб бути толерантними.

Учнівське самоврядування провело анкетування учнів «Наскільки ви толерантні».

В Україні, як багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar