Міжнародний День людей з особливими потребами

Міжнародний День людей з особливими потребами

03.12.2014 в 13:56 Події 546 0 l_sobchenko

3 грудня вся Міжнародна спільнота відзначає День людей з особливими потребами. У всьому світі мільйони людей мають цей статус та потребують особливої уваги суспільства.

Учні та вчителі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 не пройшли осторонь цієї дати. З метою виховання толерантного ставлення до людей з особливими потребами, почуття доброти в школі було проведена загальноошкільну лінійку на тему: 3 грудня - Міжнародний День людей з особливими потребами.

У всіх класах були проведені уроки доброти "Дивись на нас, як на рівних ". Учні дізналися про відомих людей, які були інвалідами та зробили значний внесок у розвиток суспільства і своїх держав. Учні зрозуміли, що люди з особливими потребами такі ж самі, як і ми, мають ті самі права, але потребують більшої уваги й розуміння. 

На перервах учні школи взяли участь у акції "Подаруй тепло сердець". Кожен учасник передав частиночку теплоти свого серця ровеснику, який має особливі потреби.

Учні приклеювали сердечка із побажаннями одноліткам добра, успіхів, здійснення мрій і найважливіше, що кожен з нас підтримує тих, хто потребує особливої уваги та піклування.Всі учасники виразили цим свою підтримку і солідарність. 

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar