Здоров'я - найдорожчий скарб

Здоров'я - найдорожчий скарб

21.02.2018 в 18:50 Новини сайту 210 0 Helen

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризація знань правил безпеки життєдіяльності дітей та здорового способу життя, створення позитивної мотивації у школярів до відмови від шкідливих звичок та ведення здорового способу життя в школі з 12.02.2018 по 16.02.2018 року був проведений тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Найбільше багатство – здоров’я!».

Під час проведення Тижня учні 6 класу також взяли активну участь. Учні 6 класу зробили колаж «За здоровий спосіб життя», було проведене анкетування учнів «Комп’ютерна залежність», діти переглянули відео про небезпечні ГМО продукти, які ми вживаємо щодня. А зустріч психолога з учнями 6 класу допомогла розширити знання дітей про цінність життя. Як підсумок тижня – проведення класної години-диспуту «Як вести здоровий спосіб життя». Під час диспуту перед дітьми виступили медсестра Чубатенко Л.Ф. та вчитель фізкультури Назаренко В.В., які розповіли про правильне харчування, розпорядок дня учнів та користь від занять спортом.

Здоров’я людини в основному залежить від неї, її способу життя. Бережіть здоров’я, зміцнюйте і примножуйте його. Пам’ятайте, що здоров’я – найцінніший скарб, і від вас залежить, чи зумієте ви зберегти його на довгі роки.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам здорового способу життя, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar