Клуб для старшокласників «English bridge»

Клуб для старшокласників «English bridge»

17.11.2016 в 16:20 Події 838 0 MSerega

17 листопада 2016 року розпочав свою роботу клуб «English bridge», який був спланований та організований районним методичним кабінетом в зв’язку з оголошенням 2016 року Роком англійської мови. Керівником клубу стала Микитчук Оксана Олександрівна - вчитель англійської мови опорної Олександрівської ЗШ №1 КЗ «Олександрівське НВО №1».

Перше засідання клубу відбулося на базі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 та було присвячене темі: «Англійська – це ключі від дверей у світ». Члени клубу, учні 10-11 класів навчальних закладів району, представили свої презентації на англійській мові, в яких довели, чому важливо знати і вивчати англійську.

Цікавими і несподіваними були презентації учнів. Кожний з них намагався висловити свою власну думку, навести власні аргументи щодо вивчення іноземних мов.

Після презентацій учнів керівник клубу Микитчук О.О. провела інтелектуальні конкурси на знання британського та американського діалекту, учні мали змогу подивитись фільм на англійській мові «Чому ми вивчаємо англійську?» та взяли участь у диспуті щодо переглянутого відеофільму.

На завершення засідання клубу всі його члени заспівали пісню О.Рибака «Years ago when I was younger» і отримали пам’ятні сувеніри.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar