Інтелектуальні ігри

Інтелектуальні ігри

25.03.2015 в 14:36 Новини сайту 528 0 Дахно_Л_О

19.03.2015 року в Олександрівському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся фінал районного чемпіонату інтелектуальних ігор. У фінальному турі змагань взяли участь 8 команд: Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Олександрівських НВК №2 і №3, Бірківського НВК, Івангородської ЗШ І-ІІІ ступенів, Підлісненського НВК, Красносільської ЗШ І-ІІІ ступенів, Єлизаветградківської ЗШ І-ІІІступенів.

,$IMAGE2$

Змагання проходили у декілька турів, де учасники команд мали змогу показати рівень своїх знань у різних галузях. Гравці давали відповіді на запитання у письмовій формі. В результаті запеклої боротьби незаперечними лідерами та переможцями гри стала команда «Прайм» Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1.

Вітаємо з перемогою учасників команди: Краплину Руслана, Лозовицьку Юлію, Крамар Анастасію, Бойко Ію, Бондаренко Катерину, Приймака Святослава. Гарний настрій для всіх присутніх створювали вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості та учні шкіл, які підготували музичні паузи.

Виносимо подяку учениці 9-а класу Лимар Наталії за чудове виконання пісні. Дякуємо організаторам та учасникам за змістовне та цікаве проведення заходу.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar