Інклюзивне навчання. Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення

Інклюзивне навчання. Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення

08.11.2019 в 15:03 Новини сайту 25 0 liuda

7 листопада 2019 року на базі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» було проведено засідання круглого столу на тему «Інклюзивне навчання. Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення». Очолювала роботу даного заходу директор КУ «Олександрівський ІРЦ» Пахомова С.А., а його учасниками стали заступники директорів районних закладів загальної середньої освіти, вчителі , асистенти вчителів , вихователі дошкільних груп, вчителі-логопеди, практичні психологи та соціальні педагоги опорних закладів району, батьки дітей з особливими освітніми потребами.

Під час засідання усі запрошені мали можливість обговорити важливі питання щодо комплексного процесу рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Лень І.О. у ході круглого столу розкрила питання щодо функцій педагогів, вихователів та їх асистентів, а також презентувала практичну роботу, яка ведеться в закладі та спрямована на додаткову підтримку дітей з особливими освітніми потребами в освітньому процесі.

Соціальний педагог Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст.№1 Журавська Ю.М. та практичний психолог Олександрівської філії Тищенко О.А. продемонстрували практичні сторони своєї роботи у налагодженні взаємозворотніх зв’язків з батьками дитини з особливими освітніми потребами.

В кінці засідання відбувся діалог з батьками дітей з ООП, а також було визначено напрямки подальшої співпраці.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar