Педагогічний ІТ-марафон

Педагогічний ІТ-марафон

10.04.2018 в 12:24 Новини сайту 268 0 liuda

Відповідно до плану роботи КЗ «Олександрівське НВО №1» на весняні канікули був спланований захід для вчителів закладу - "Педагогічний ІТ-марафон", в якому передбачено участь педагогів у майстер-класах та практикумах протягом трьох днів.

Так, 10 квітня в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 були проведені майстер-класи з використанням ІКТ. Педагоги працювали по навчальних локаціях:

• Практичне заняття з використанням програми тестування My Test X (26 учасників);

• Майстер-клас «Робота в Learning Apps» (25 педагогів);

• Робота на платформі Memrise (фізика, англійська – 8 учасників).

Координаторами під час проведення майстер-класів були педагоги опорного закладу Дахно Л.О., вчитель математики та інформатики, Братухін О.О., інженер-електронік, Литвин Л.І., директор закладу, Коник Н.М., заступник директора з НР, Лозова В.В., заступник директора з ВР.

Практичне заняття «Створення You Tube каналу» провела вчитель початкових класів Олександрівської філії Чепурнова О.П., а майстер-клас «Використання інтерактивних вправ на уроках образотворчого мистецтва» - учитель образотворчого мистецтва Олександрівської філії Товкун І.В.

Післяі майстер-класів для учнів 11-х класів опорної школи та Олександрівської філії було проведено тренувальне тестування з української мови.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar