Година коду: юні розробники Minecraft

Година коду: юні розробники Minecraft

09.12.2018 в 15:57 Новини сайту 119 0 liuda

3-9 грудня 2018 року в рамках Всесвітнього тижня інформатики у школах по всьому світу пройшла «Година Коду» - щорічна глобальна ініціатива, метою якої є стимулювання дітей та дорослих до вивчення програмування.

«Година Коду» стала популярною у 180 країнах саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код, відразу бачить результат своєї роботи і пишається зробленим. Багатьом дітям це допомагає розпалити інтерес до навчання, переконатись, що інформатика є цікавою та творчою, доступною для будь-якого віку, для всіх учнів та розширити світогляд. При цьому усе це абсолютно безкоштовно.

Година Коду проводиться громадською неприбутковою організацією Code.org, яка має на меті поширення інформатики у школах, а також залучення більшої кількості жінок та національних меншин до цієї галузі.

Долучилися до всесвітнього флешмобу й учні Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1»

В режимі он-лайн діти мали змогу спробувати себе у ролі справжніх програмістів, та ще й отримати за це справжній сертифікат. Учні 6-10 класів у захваті керували героями Minecraft. З кожним етапом завдання ускладнювалися, і в межах 14 завдань, розрахованих приблизно на годину часу, учні знайомилися з базовими конструкціями програмування: циклами на певну кількість повторів та умовними повторами, а також із розгалуженнями "якщо" та "якщо-то-інакше".

Діти впевнено виконали поставлені завдання, створили свою невелику гру і отримали сертифікати та купу задоволення від процесу створення власного програмного продукту. А це найголовніше!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar