Герої не вмирають… Просто йдуть

Герої не вмирають… Просто йдуть

20.02.2019 в 12:28 Новини сайту 113 0 liuda

З метою ознайомлення учнів зі сторінками сучасної історії нашої держави, виховання патріотичних почуттів серед учнівської молоді, патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, ціннісного ставлення до людей, які віддали життя за свободу та незалежність України в Олександрівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 Комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №1» було проведено ряд заходів:

1. Години спілкування:

- «20 лютого – День пам’яті Небесної Сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились…», «Україна для всіх одна», «Вони занадто любили Україну»;

2. Уроки – пам’яті:

- «Ангели сьогодення», «Мамо, я не вернусь…», «Герої не вмирають».

3. На честь вшанування Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2019 року було проведено урок пам’яті для учнів 5-11 класів на тему «Герої не вмирають… Просто йдуть». Учасники заходу ознайомились з перебігом Революції Гідності, у піснях та віршах згадали події на Майдані Незалежності в лютому 2014 року, переглянули відеоролики, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за світле майбутнє України. Учасники заходу закликали не забувати героїв, а також пам`ятати, за що боролися та полягли ці люди.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar