Програма обміну майбутніх лідерів FLEX

Програма обміну майбутніх лідерів FLEX

14.09.2014 в 22:25 Події 654 0 Катя

Протягом осіннього періоду 2014 року на теренах України проводиться набір школярів за програмою “Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX). FLEX – програма культурного обміну, яка здійснюється

Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією „Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCELS” (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма дає можливість українським школярам протягом одного навчального року навчатись у школі в США, проживаючи в американській родині.

Учні Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 вже не перший рік приймають участь в цій програмі. Учні Баглюк Євгеній (10 клас), Бондаренко Катерина (10 клас), Жилінчук Єлизавета (9-Б клас), Макуха Анастасія (9-Б клас) та Торбенко Олексій (9-Б клас) пройшли І тур програми, а Баглюк Є., Бондаренко К., Жилінчук Є. пройшли до ІІ туру.

Лише через 5-6 тижнів будуть відомі результати ІІ туру. Серед учасників програми змагалися учні спеціалізованих гімназій та колегіумів з поглибленим вивченням іноземних мов. І дуже приємно, що наші учні з 267 учасників потрапили в 90 кращих. Будемо чекати результатів ІІ туру. Нехай щастить нашим «лідерам»!

Вчитель іноземної мови  Железковська О.Ю.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar