Фестиваль

Фестиваль "Відкриті уроки з футболу"

09.10.2014 в 13:14 Події 791 0 Катя
У нашій рідній Олександрівці на центральному стадіоні з 8 по 10 жовтня відбувся фестиваль "Відкриті уроки з футболу". Були задіяні 12 шкіл із нашого району. Серед 192 учнів 5-8 класів ми й бачили наших представників.

 Метою цього фестивалю  був принцип "спорт для всіх" в якості виховного інструменту для впровадження цінностей і здорового способу життя молоді, профілактики і подолання дитячої злочинності і конфліктів, налагодження дружби й надання уроків з елементами розважальних ігор.

У перший день, 8 жовтня, на відкритті цього спортивного свята були представники правоохоронних органів та медичні працівники, які проінформовували дітей про роль цих професій у спорті. 

9 жовтня наш стадіон поділили на багато секторів, кожен з яких відповідав за певний вид навичок із футболу. Діти із задоволенням виконувала задані вчителями, тренерами фізичної культури їм вправи. Через певний час діти переходили із сектора в сектор, де виконували найрізноманітніші вправи з футболу.
 

 
10 жовтня відбулося закриття цього фестивалю.
Хочеться подякувати Футбольній Федерації України за те, що вони були спонсорами цього дійства та надали кожній школі футбольний інвентар. Не залишили без уваги й учасників, яким видали яскраві і незвичні футболки та кепки. 

Фестиваль "Відкриті уроки з футболу" подарував усім гарний настрій та неповторні емоції.
Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar