Екскурсія до музею

Екскурсія до музею

27.03.2019 в 09:42 Новини сайту 60 0 liuda

Олександрівський районний краєзнавчий музей – це перлина олександрівчан. Тут зберігається майже 10 тисяч предметів. Офіційно відкритий музей був 17 жовтня 1987 року. Спочатку це був громадський музей історії району, а в 1991 році музей набув статусу державного. З 1997 року музей набув статусу юридичної особи, як об’єкт комунальної власності. З кінця 2003 року носить нинішню назву – Олександрівський районний краєзнавчий музей. У 2009 році за підсумками обласного огляду-конкурсу базових музеїв районного, міського рівнів та громадських музеїв заклад посів перше місце на Кіровоградщині.

Нещодавно учні 3-Б класу Олександрівської ЗОШ №1 відвідали місцевий музей. Діти познайомилися із історією Олександрівського району з найдавніших часів до 1917 року. Тут знаходиться археологічна колекція знарядь праці давніх людей, уламки посуду, зброя та інші речі племен чорноліської та черняхівської культур скіфів. Цікавою була легенда про місто Біргород.

Познайомилися учні з предметами побуту кримських татар, з експозиціями про добу козаччини, адже селом Бірки володів гетьман Богдан Хмельницький. Він приймав послів іноземних держав, збирав військо для походів.

Цікаві були книги письменників – земляків з їх автографами.

Велику увагу дітей привернув макет ракети, виготовлений юними техніками Олександрівки під керівництвом Степана Кононенка. Директор музею В.В. Білошапка познайомив дітей із цікавою виставкою символіки України. Учні познайомилися з історією створення нашого герба – тризуба.

Учні та вчителі школи щиро вдячні директору музею В.В. Білошапці та екскурсоводу Л.В. Зубенко за цікаву та змістовну розповідь.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar