Екскурсія до Кіровоградської льотної академії

Екскурсія до Кіровоградської льотної академії

24.09.2014 в 13:05 Новини сайту 518 0 l_sobchenko

У кожного в дитинстві була мрія. З подивом і заздрістю ми спостерігали за польотом птахів та літаків... А побувати в кабіні літака, сісти за штурвал? Ну звичайно це нездійсненна та фантастична мрія.

Так ні! Для учнів нашої школи це стало реальністю. В минулу п’ятницю 19 вересня, учні 8 і 11 класу нашої школи проводили уроки фізики на базі Кіровоградської льотної академії.

Спочатку було знайомство з навчальним закладом, відвідування музею авіації. Кожен охочий отримав змогу відчути себе пілотом літака АН-26,посидівши в кріслі льотчика за штурвалом.

Всі затамувавши подих, спостерігали за евакуацією пасажирів з літака під час аварії. Зацікавила учнів будова двигуна та його пробний запуск. В аеронавігації учні самі прокладали маршрути для літаків, обирали запасні аеродроми, вчилися супроводити літаки, готувалися стати майбутніми диспетчерами.

Відвідуючи алею авіаторів, побували в салонах справжніх літаків, посиділи в кріслах пасажирів, льотчиків. Стомлені, але такі щасливі поверталися додому, обмінювались враженнями від побаченого. Отже, дитяча мрія є сьогодні реальністю, адже випускники вже скоро можуть стати курсантами НЛА.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar