Двічі переможець Всеукраїнського конкурсу

Двічі переможець Всеукраїнського конкурсу

22.05.2019 в 12:51 Новини сайту 79 0 liuda

iTalent перший та найбільший в Україні конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 19 років, який проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Суддями конкурсу є кращі фахівці провідних ІТ компаній України. Мета проекту: надати українській молоді можливість отримання найкращих IT компетенцій та закласти фундамент для професійної реалізації.

Учасниками є понад 6000 дітей зі всієї України, які прийняли участь у конкурсі і стали на шлях розкриття свого ІТ-таланту.

Учень 8 класу Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» Голуб Денис став переможцем 5 сезону Всеукраїнського IT-конкурсу «ITalent», - розповідає вчитель інформатики Людмила Дахно.

Денис став найкращим в номінації «Цифрове фото», створивши роботу «Spring MakeUp». Моделлю для проекту стала учениця нашої школи В’юн Наталія. Минулого року Денис також був переможцем конкурсу в номінації «Web сайт».

Поскільки партнерами конкурсу є мережа інтернет-магазинів Цитрус, українська антивірусна лабораторія «Zillya! Антивірус», FinTech & Java Engineering INSART, чайний дім "Heritage", то Денис отримав цінні призи, а саме бездротові навушники, картку для активації антивірусу від Zillya! та смачні подарунки від чайного дому. Також роботу Дениса було відзначено потужною на ринку ІТ-технологій українською компанією Grammarly, за що він отримав ще й сучасний цифровий фотоапарат Canon, - наголошує вчителька.

Очний етап дав можливість здобути йому унікальний досвід, азарт, дух змагання та зануритись у неповторну атмосферу конкурсу, нові знання і професійні навички та, зрештою, нові цікаві знайомства. Чим важче завдання, тим воно для Дениса є цікавішим для розв’язання.

Денис ніколи не зупиняється на вже досягнутих раніш результатах своєї діяльності. Тому як педагог хочу побажати йому чергової перемоги в наближенні до майбутньої професії.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar