ДПА 2014

ДПА 2014

25.02.2014 в 22:27 Події 502 0 Катюша
Державна підсумкова атестація у 4-х класах буде проводиться з 13 по 22 травня із української мови та читання, математики. У 9 класах державна підсумкова атестація буде проходити з 2  по 16 червня 2014 року з української мови, математики, географії, біології та іноземної мови.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводиться з 23 по 29 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань. У цей період навчальні заняття для одинадцятикласників не проводяться.
 
Для 9-х класів
Предмет Форма проведення Назва збірника
1 Українська мова диктант за посібником «Збірником диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас» (укл.   Авраменко О. М. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2014)
2 Математика (алгебра та геометрія) письмово за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас» (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С., за редакцією Бурди М. І. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2014)
3 Географія письмово за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас» (авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В. В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2014)
4 Біологія письмово за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас» (авт. Костильов О. В., Андерсон О. А. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2014)
5 Англійська мова усна та письмова частини за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас» (авт. Коваленко О. Я., Чепурна О. В., Ворон Г. Л., Шопулко М. Н. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2014)
Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar