Допоможемо разом

Допоможемо разом

24.12.2014 в 13:07 Новини сайту 595 0 l_sobchenko

Події останнього року, які відбулися в Україні, війна, яка триває на сході нашої держави, не залишила байдужими українців. Не тільки дорослі, а й діти розуміють, що відчувають сім'ї тих, чиї сини, батьки, родичі перебувають в зоні АТО.. Тільки разом, спільними зусиллями ми можемо протистояти біді.

Не стоять осторонь і учні та вчителі Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

За ініціативи шкільного парламенту дітей було оголошено збір коштів для воїнів АТО для закупівлі ліків, зібрано теплі речі, шкарпетки, які учні школи передали волонтерам. Також воїни отримали листи, малюнки з теплими словами та побажаннями швидкого повернення, здоров'я та миру.

Учні нашої школи волонтерською діяльністю займаються уже не один рік. Вже стало доброю традицією проводити у школі волонтерську акцію "Допоможемо разом". Впродовж декількох місяців учні школи збирали одяг, взуття, іграшки для однолітків Староосотського дитячого протитуберкульозного санаторію.

А напередодні Дня Святого Миколая передали ці подарунки представникам оздоровчого закладу. Нам дуже приємно, що ми можемо бути корисними, що ми змогли зробити дітям подарунки до свята і це свято завітало до наших однолітків, незважаючи на досить складні часи. Ми віримо, що підтримка один одного допоможе нам вистояти, подолати всі негаразди та труднощі.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar