Допомога воїнам АТО

Допомога воїнам АТО

06.10.2016 в 16:30 Новини сайту 751 0 sashkautyuzhova03

Сьогодні особливого значення набув волонтерський рух, спрямований на допомогу воїнам, які перебувають в зоні АТО. Учні нашої школи не стоять осторонь цієї благородної справи.

23 вересня 2016 року в школі було проведено осінній ярмарок, частину коштів з якого було використано на придбання теплих шкарпеток, печива та цукерок для воїнів, які захищають нашу Батьківщину на сході в зоні АТО.

Школярі також зібрали теплі речі, які передали нашим захисникам через волонтерів. Також теплі речі передали випускникові школи Вадиму Досужому, який зараз перебуває в зоні АТО в Донецькій області.

Ми не забуваємо про тих, хто захищає нашу Україну. Тож допомога військовим АТО – це той напрямок роботи волонтерів та суспільства в цілому, який допомагає робити усе можливе задля того, аби зберегти життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході територіальну цілісність, а також державну незалежність України.

Дуже важливо, аби усі пам’ятали про те, що не варто соромитися своїх маленьких внесків, думаючи, чи будуть вони доречними та чи зможуть хоч трішки змінити ситуацію. Саме завдяки невеличким внескам небайдужих людей нерідко вдається задовольняти суттєві потреби українського війська.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar