День Збройних сил України

День Збройних сил України

17.12.2014 в 12:56 Новини сайту 488 0 l_sobchenko

Свято 6 грудня - День Збройних сил України, святкується в нашій державі з 1991 року. Особливого значення набуває ця дата зараз, коли кращі сини українського народу зі зброєю в руках боронять нашу свободу і право на незалежність на східних рубежах держави в запеклій боротьбі з терористами та російськими агресорами

Тож напередодні цього свята 5 грудня дівчата не тільки привітали хлопців, а всі зібралися, щоб провести змагання між командами 10-11 класів.

У змаганнях взяли участь команди: 10 класу "Патріоти" та 11 класу "Отамани". Під час проведення естафет, конкурсів, силових змагань юнаки та дівчата продемонстрували уміння працювати у колективі, стройову виправку, свої знання, силові якості, сміливість, спритність, дотепність.

Під час виконання "Гопака", який був у козаків одним із видів бойовихмистецтв, хлопці та дівчата показалине тільки свою танцювальну майстерність, а й злагодженість, творчість та неординарність.

В результаті запеклої боротьби перемогу отримала команда 11 класу "Отамани". Та й команда "Патріоти" змогла теж гідно себе представити.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar