День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

14.12.2016 в 09:17 Події 670 0 MSerega

6 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил України. Особливо ця дата актуальна сьогодні, коли найкращі доньки та сини українського народу стоять на східних рубежах нашої Батьківщини, захищаючи свободу та незалежність. Трагічні події останніх років змусили нас переосмислити поняття патріотизму, героїзму, відданості. На жаль, Україна втратила вже багато найкращих своїх захисників. І ми повинні пам’ятати про них все життя і передавати пам’ять про них своїм нащадкам.

Служать наші хлопці сьогодні Батьківщині. Ці герої вчать нас бачити той шлях, яким іти у житті для піднесення своєї Вітчизни. Відтак, як ніколи, сьогодні актуальним є виховання моральності, патріотичності, формування нової української людини з ціннісними характеристиками громадянина України і європейця, здатного стати на захист рідної землі.

Однією із форм національно-патріотичного виховання є проведення у школі військово-спортивних змагань «Нащадки козацької слави», в яких беруть участь учні 9-11 класів.

Саме такі змагання були проведені до Дня Збройних Сил України 9 грудня 2016 року . Під час проведення різноманітних та цікавих конкурсів учасники показали свою спритність, швидкість, витривалість, бойову та стройову підготовку, силу та згуртованість. Під час проведення свята ми переконалися, що наші юнаки уміють працювати в команді , вони зможуть захищати свою Батьківщину та гідно виконувати цей священний обов’язок.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar