День захисника Вітчизни

День захисника Вітчизни

07.03.2014 в 11:10 Новини сайту 628 0 MrVoxa

Стало доброю традицією в Олександрівській ЗШ №1 щорічно проводити конкурсну військово-спортивну програму ''Нащадки козацької слави'' до Дня захисника Вітчизни. Ось і цього року, продовжуючи славні традиції козаків, учасниками змагань стали 3 команди: ''Лідери'' - 9 клас, ''Отамани''; - 10 клас, ''Служба безпеки Олександрівки (СБО)'' - 11 клас.

Різні випробування довелося пройти учасникам: це і естафети, і стройові вправи, і виконання стройової пісні, і виконання комплексу гімнастичних вправ, і підтягування на перекладині та піднімання гирі 16 кг (конкурс ''Вернидуб''), і перетягування каната, і розв'язування завдань вікторини ''Дешиврувальник''.

Останнім етапом конкурсної програми стала естафета ''Військовий рятувальник''. Під час проведення цього завдання юні захисники показали, як вони можуть надавати першу медичну допомогу, накладати пов'язку, начистити картоплю, швидко з'їсти вареника.

Захоплюючою та цікавою була боротьба. А здобули перемогу учасники команди ''СБО'', 11 класу. На другу сходинку п'єдисталу піднялися учні 10 класу, команда ''Отамани'', третє місце у команди ''Ліідер'', 9 класу.

А хороший настрій і учасникам, і глядачам створювала учениця 11 класу Дудник Ольга, яка виконала чудові пісні.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar