День захисника України

День захисника України

26.10.2015 в 15:34 Новини сайту 789 0 MarynaBaldovska

14 жовтня наша держава відзначила День захисника України. Дуже символічно, що це державне свято співпадає з Днем святої Покрови та Днем Українського козацтва, адже козаки мужньо боронили рідний край від ворогів. Саме під таким гаслом - «Сила нескорених» - українці вперше відзначали свято Дня захисника України.

З метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, виховання почуття патріотизму та поваги до історичного минулого рідного краю, в рамках заходів приурочених до Дня захисника України, учні 10-11 класів Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 відвідали Товариство сприяння обороні України (ТСОУ).

Борис Сергійович Безсмолий розповів учням цікаві факти про події Великої Вітчизняної війни, познайомив із земляками учасниками бойових дій 1941-1945 років, показав зброю того воєнного періоду, обмундирування солдат.

Школярі також оглянули фото галерею земляків воїнів-афганців, тих, хто виконував інтернаціональний обов’язок на території інших країн. Учні також переглянули відеофільм про події Другої Світової війни, про земляків-ветеранів.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar